• Deň Zeme 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme 2022.

Pri príležitosti Dňa Zeme sme spoločne čistili okolie od odpadkov a diskutovali na tému ochrany životného prostredia. Naši žiaci boli veľmi usilovní, o čom svedčí riadna kopa, ktorá skončila na zbernom dvore.

• Uvoľnenie opatrení v školách

• Vzhľadom na zlepšujúci sa vývoj epidemickej situácie COVID-19 Vám chceme dať do pozornosti, že od štvrtka 21. apríla 2022 sa zmiernia opatrenia v oblasti prekrytia dýchacích ciest a domácej karantény úzkych kontaktov.

Na základe Vyhlášky ÚVZ SR č. 32/2022, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest, sa ruší povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest  použitím respirátora / rúška v spoločných priestoroch školy a školského zariadenia.

• Jarné upratovanie s Maxom

• Dňa 22.4.2022 sa v rámci Dňa Zeme zapojíme do výzvy "Jarné upratovanie s Maxom". V tento deň sa naši žiaci spolu s pedagógmi chystajú na výlet do blízkeho okolia obce. Jarné počasie využijeme k pozitívnej zmene v prírode a zapojíme sa tak do šnúry zberu voľne pohodeného odpadu v okolí.

• Triedne aktívy ZRPŠ

• Milí rodičia,

dňa 11.4.2022 o 17,00 sa uskutočnia triedne aktívy pre triedy prvého a druhého stupňa. Realizovať sa budú v kmeňových triedach žiakov (2. a 4. ročník v kultúrnom dome). V prípade potreby individuálnej konzultácie u vyučujúcich, je potrebné ich kontaktovať (tel., mail, edupage) a dohodnúť si termín.

Tešíme sa na Vašu účasť.