• Organizácia vyučovania v týždni od 5.9. do 8.9.2023

• Žiaci 1. stupňa:

- žiaci vchádzajú do budovy školy od 7,30 do 7,55 hod.,

- do budovy školy môže ráno vstúpiť iba rodič, ktorý ma dieťa v prvom ročníku,

- žiaci končia 4. vyučovacou hodinou,

- prevádzka ŠKD je do 16,30 hod.,

- obed majú zabezpečený iba žiaci, ktorí si podali prihlášku na stravovanie v školskej jedálni.

Žiaci 2. stupňa:

- žiaci vchádzajú do budovy školy v čase od 7,45 hod. do 7,55 hod.

- vyučovanie končí 5. vyučovacou hodinou,

- obed majú zabezpečený iba žiaci, ktorí si podali prihlášku na stravovanie v školskej jedálni.

Ďalšie informácie dostanú žiaci od svojich triednych učiteľov.

Tešíme sa na vás!

• Začiatok školského roka 2023/2024

• Milí rodičia, žiaci a priatelia školy,

po ukončení stavebných prác na našej základnej škole vám ponúkame možnosť prísť si obzrieť nové zrekonštruované priestory a to dňa 31.8.2023 v čase od 11,00 do 14,00 hod.

Slávnostné otvorenie školského roka sa uskutnoční dňa 4.9.2023 o 9,00 hod. v areáli školy.

Po slávnostnom otvorení sa žiaci odoberú do tried v sprievode triednych učiteľov bez sprievodu zákonného zástupcu. V tento deň žiaci odchádzajú domov o cca 10,30 hod. Žiaci 1. ročníka môžu ísť do svojich tried v sprievode jedného zákonného zástupcu.

Všetkým žiakom želáme ešte pekný záver letných prázdnin a tešíme sa na úspešný štart!