• Ako v septembri?

• Priebeh vyučovania počas rekonštrukcie budovy školy

Milí rodičia a zákonní zástupcovia. Škola je vysťahovaná a pripravená na rekonštrukciu. Ďakujeme rodičom, ktorí prišli fyzicky pomôcť aj celému kolektívu zamestnancov. Odhadovaná dĺžka stavebných prác sú minimálne tri mesiace, s prácami sa začína už v júli.

Pre žiakov bude mesiac september vyzerať nasledovne - 1. a 2. ročník sa bude učiť v učebniach na Obecnom úrade Kalinkovo. Žiaci 3. a 4. ročníka sa budú učiť v kultúrnom dome. Pre celý prvý stupeň bude samozrejme k dispozícii ŠKD.

Žiakov 2. stupňa a ich zákonných zástupcov budeme o priebehu a mieste septembrového vyučovania informovať posledný augustový týždeň prostredníctvom Edupage a triednych učiteľov. Našou snahou bude minimalizovať dištančné vyučovanie, ale všetko závisí od priebehu rekonštrukčných prác a priestorových možností obce.

Za pochopenie ďakujeme a v mene všetkých učiteľov a vychovávateľov prajeme príjemné prežitie letných prázdnin.