• Asistent učiteľa

• Eva Franczová

• Ľuba Kocianová

• Linda Turiničová

Asistent učiteľa podľa požiadaviek pedagóga pracuje v tých triedach školy, ktoré navštevuje žiak so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Úlohou asistenta učiteľa sú jednotlivé aktivity zamerané na vyrovnávanie znevýhodnenia žiakov a zabezpečenie rovnosti príležitostí vo výchovno-vzdelávacom procese, tvorbu, inováciu, realizáciu vzdelávacích programov zameraných na podporu inkluzívneho vzdelávania, aktivity zamerané na vytváranie vhodných podmienok pre spoločné vzdelávanie žiakov so ŠVVP s ostatnými žiakmi.

Pracovné miesto 1 asistenta učiteľa je vytvorené a financované z europrojektu Úspešný žiak, úspešná škola. Projekt je financovaný z operačného programu Ľudské zdroje, prostredníctvom  Európskeho  sociálneho fondu.